Olsztyńskie Noce Bluesowe to jeden z najstarszych

i najpopularniejszych festiwali bluesowych w Polsce. Istnieje od 1984 roku i od początku kreuje muzyczną historię bluesowego grania w naszym kraju.

To właśnie olsztyńskie sceny gościły najznakomitszych artystów bluesowych z różnych stron świata. Niejednokrotnie

festiwal gwarantował publiczności rzadką możliwość zobaczenia i usłyszenia światowych gwiazd,

które do tej pory nie zawitały

na nasze rodzime sceny.

O festiwalu

Główna Artyści Dobranocki Bluesowe Archiwum
Międzynarodowy Festiwal

© MOK Olsztyn                                                                              webmaster@mok.olsztyn.pl

stat4u
Olsztyńskie Noce Bluesowe 24. Logo MOK Olsztyn Link MOK Olsztyn Znajdź nas na Facebooku Nagrody Plakat XXIV ONB Loga partnerów: Green Taxi, Pub Sowa, Hotel Omega, StudioR, Restauracja Sphinx, projektywielkoformatowe.pl

© MOK Olsztyn                                                                                                                                                    webmaster@mok.olsztyn.pl

SPONSORZY

logo Społem
PARTNERZY
Logo HotelParku logo Hotelu Dyplomat
PATRONI MEDIALNI

MAREK PIOWCZYK TRIO (PL)


„Gramy z serca. Staramy się nieść energetyczny przekaz” – reklamuje zespół jego lider, Marek Piowczyk. Wokalista, gitarzysta oraz autor muzyki i tekstów tria pochodzi z Zabrza. Tworzył niegdyś duet muzyczny z Waldemarem Szostkiem. Każdy z członków Marek Piowczyk Trio ma duże doświadczenie sceniczne.

Skład zawiązał się wiosną 2013 roku. Grupa jako pierwsza zdobyła trzy indywidualne wyróżnienia na Ogólnopolskim BluesRoads Festival 2013 w Krakowie. Jest również laureatem pierwszego miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Rock Front 2013 w Kielcach. „Zdecydowana siła grania. Tak samo nawalał Stevie Ray Vaughan. Czysta energia!” – muzykę tria na łamach magazynu „Gitarzysta” wychwalił Krzysztof Inglik.


www.facebook.com/marekpiowczyktrio

Marek Piowczyk Trio